T.C. Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı

Yine Yeniden Eğitimdeydik

Yayın Tarihi : 6.7.2022


Merkez Kreş ve Gündüz Bakımevi personeli ile Çocuk Kulübü personeli 09.06.2022 Perşembe günü 10.30-13.30 saatleri arasında ve 23.06.2022 Perşembe günü 13.30-16.30 saatleri arasında Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Yabancı Diller Yüksekokulunda görev yapan Öğretim Görevlisi Dr. Yakup Doğru ve Öğretim Görevlisi Dilek Kılıç'ın yaptığı "Zamane Yetişkinleri" adlı "Yetişkin Eğitimine katıldı.

Eğitimde, "Yetiştirilememiş, Yetişememiş, Yetişmemiş Yetişkinlerin Yetiştirdiği Çocuklar, Karşılaşılan Sorunlar ve Çözüm Önerileri", "Prensim ve Prensesim Kuşağının Sosyal Hayatta Karşılaştıkları Sorunlar ve Çözüm Önerileri", "Ülkemizdeki ve Dünyadaki Z Kuşağı Algısı ve Algılar Arasındaki Farklar", "Öğretmen-Veli İlişkisi, Karşılaşılan Sorunlar ve Çözüm Önerileri", "Velinin Öğretmene ve Kreşe Karşı Tutum-Davranışlarının Çocuklardaki Yansımaları", "Kendi Çocuğunuzun Öğretmeni Olsaydınız Kendinizi Beğenir miydiniz?" konuları hakkında bilgi alış-verişinde bulunuldu.

Eğitim-Öğretim ve Moral-Motivasyon açısından faydalı olduğu düşünülen Hizmet İçi Eğitimlerin periyodik aralıklarla devam etmesi konusunda fikir birliğine varıldı.