T.C. Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı

GENEL MÜDÜRÜMÜZ ŞIRNAK'TA...

Yayın Tarihi : 20.9.2021

Genel Müdürümüz İsmail Üzmez Şırnak programı kapsamında Vali Ali Hamza Pehlivan'ı ziyaret ederek ilde bazı inceleme ve temaslarda bulundu.

Şırnak Valisi Ali Hamza Pehlivan'ı makamında ziyaret eden Genel Müdürümüz İsmail Üzmez ve beraberindekiler, Vali Pehlivan ile Cudi Dağı'nın milli park ilan edilmesi hususunda devam eden çalışmalara ilişkin değerlendirme ve bilgi alışverişinde bulundu.

Valilik ziyaretinin ardından Cudi Dağı'na hareket eden Genel Müdürümüz İsmail Üzmez, Şırnak Valisi Ali Hamza Pehlivan, Şırnak Belediye Başkanı Mehmet Yarka ve beraberindekiler bölgede incelemelerde bulundu.

Cudi Dağı'nda bulunan Sefine Bölgesi'nde incelemelerde bulunan heyet, Yaban Hayvanları Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezinde tedavisi tamamlanan bir şahini de doğal yaşam alanı olan Cudi Dağı'na saldı.

Programı kapsamında Şırnak Belediye Başkanı Mehmet Yarkayı'da makamında ziyaret eden Genel Müdürümüz İsmail Üzmez ayrıca  Doğa Koruma ve Milli Parklar İl Şube Müdürlüğünü de ziyaret ederek yeni idare binası inşaatında incelemelerde bulundu.