Personel Listesi

Eğitim ve Yayın Dairesi Başkanlığı

Adı Soyadı E-Posta Telefon Numarası Ünvan Görev
İsa SERTKAYA 0 312 344 73 57 - 58 Başkan Başkan
Osman GÜZELGÖZ 0 312 315 10 75 Daire Başkanı Yayın ve Tanıtım Hizmetleri Daire Başkanı
Sürur KIR Daire Başkanı Eğitim ve Yayım Daire Başkanı
Murat UYAR Daire Başkanı V. İdari İşler ve Koordinasyon Dairesi Başkanı V.
Ali ŞAHİN 146 Sivil Savunma Uzmanı Sivil Savunma Uzmanı
Mehmet BİLİR 107 Tarım Uzmanı GTH Uzmanı

Çiftçi Eğitim ve Yayım Çalışma Grubu

Adı Soyadı E-Posta Telefon Numarası Ünvan Görev
Haluk BALİÇ 415 / 344 94 62 Mühendis Grup Sorumlusu
Ergül ÇOLAK 445 Mühendis Mühendis
Fatih ÖZÖĞRETMEN 439 Mühendis Mühendis
Fazilet AKSAKAL 438 Mühendis Mühendis
Hatice KAPLAN 490 Mühendis Mühendis
Mehmet Emin KARAHAN 441 Mühendis Mühendis
Mehmet Muhittin TEKEŞ 442 Mühendis Mühendis
Mustafa Yavuz ÇELİK 436 Mühendis Mühendis
Muzaffer COŞKUN 408 Veri Hazırlama ve Kontrol İşletmeni Veri Hazırlama ve Kontrol İşletmeni
Nesimi ERARSLAN 443 Mühendis Mühendis
Şahinde MÜFETTİŞOĞLU 446 Mühendis Mühendis
Nuran ORAL ÖZTÜRK 437 Mühendis Mühendis
Yusuf ÇAKICI 434 Mühendis Mühendis

Eğitim Yönetimi Çalışma Grubu

Adı Soyadı E-Posta Telefon Numarası Ünvan Görev
Mehmet Soner TANIŞIK 435 / 315 82 35 Mühendis Grup Sorumlusu
Çiğdem ARALIOĞLU 481 Mühendis Mühendis
Demet KARABEL 444 Teknisyen Teknisyen
Ender KARADEMİR 466 Mühendis Mühendis
Gamze ACEHAN 432 Mühendis Mühendis
Hüsna DENİZ 451 Daimi İşçi Daimi İşçi
Kılıç Kemal KİLİÇ 433 Mühendis Mühendis
Mehtap CEYLAN 450 Mühendis Mühendis
Özlem BEKTAŞ 477 Mühendis Mühendis
Sabri ÇOBAN 469 Mühendis Mühendis
Serpil SÖNMEZ 429 Mühendis Mühendis
Üstün CİNPOLAT 475 Mühendis Mühendis

İzleme ve Değerlendirme Koordinasyon Çalışma Grubu

Adı Soyadı E-Posta Telefon Numarası Ünvan Görev
Koray ÇAM 418 Kameraman Grup Sorumlusu
Mehmet İlhan BİLGİN 403 Şef Şef
Bedriye ESKİCİ - Tekniker Tekniker
Betül ÇELİK 468 Veteriner Hekim Veteriner Hekim
Bilgi TAŞKESENLİGİL 472 Mühendis Mühendis
Burak DEMİR 407 Mühendis Mühendis
Derya DEMİR 448 Veteriner Hekim Veteriner Hekim
Emel DÜNDAR 417 Mühendis Mühendis
Fatma Gözde DEHNELİLER 426 Veteriner Hekim Veteriner Hekim
Ferhat POLAT 304 Mühendis Mühendis
Figen TOPAL 428 Mühendis Mühendis
Hürriyet BÜLBÜL 427 Veteriner Hekim Veteriner Hekim
İlknur YALVAÇ - Mühendis Mühendis
Levent GÜRÜNLÜ - Tekniker Tekniker
Makbule Özlem ÖZALP 412 Geçici İşçi Büro-Evrak
Mehmet ŞELLİ 444 Mühendis Mühendis
Mehmet Erol ÖZARSLAN 411 Mühendis Mühendis
Naki ÇETİN 424 Mühendis Mühendis
Nilgün GÜMÜŞAY - Mühendis Mühendis
Özge KARATAŞ SOYDAN 460 Veteriner Hekim Veteriner Hekim
Selda EKEN KARATAŞ 475 Mühendis Mühendis
Tuba AKÇAN ŞELLİ 447 Uzman Uzman
Zafer ÇAVUŞ 470 Mühendis Mühendis

Kırsalda Kadın ve Aile Hizmetleri Çalışma Grubu

Adı Soyadı E-Posta Telefon Numarası Ünvan Görev
Nimet KALELİ 421 / 344 73 86 Ev Ekonomisti Grup Sorumlusu
Aslı ÇAVUŞ 462 Mühendis Mühendis
Ayşe BAYRAM 429 Sosyolog Sosyolog
Bakiye KILIÇ ONUK 465 Ev Ekonomisti Ev Ekonomisti
Demet DEMİR 422 Mühendis Mühendis
Gamze YURTSEVEN 422 Mühendis Mühendis
Gizem Sıla SARIAL KUBİLAY - Mühendis Mühendis
Özlem HAKYEMEZ 461 Mühendis Mühendis
Serap DOĞAN 463 Tekniker Tekniker
Şerife TUNA 464 Ev Ekonomisti Ev Ekonomisti

Tarımsal Danışmanlık Hizmetleri Çalışma Grubu

Adı Soyadı E-Posta Telefon Numarası Ünvan Görev
Murat TOY 414 Mühendis Grup Sorumlusu
Aslıhan DERMAN KAYA 425 Mühendis Mühendis
Elif Figen KAYMAK 456 Mühendis Mühendis
Fehim RODOPLU 471 Mühendis Mühendis
Güler ŞANLI 456 Mühendis Mühendis
Hilal KÖMÜRCÜ - Mühendis Mühendis
Mahmut GÖKTAŞ 449 Mühendis Mühendis
Mehmet YAMÇİCİ 452 Mühendis Mühendis
Nizamettin ÖZIŞIK 455 Mühendis Mühendis
Nurettin AÇIKGÖZ 478 Tekniker Tekniker
Serkan KARABAĞLI 423 Mühendis Mühendis
Sezer KAYALI 474 Ekonomist Ekonomist
Şeref ÇAKIR 416 Mühendis Mühendis
Şükran YAĞAN 459 Mühendis Mühendis
Vehbi KAHRAMAN 455 Tekniker Tekniker

İç Kontrol ve Koordinasyon Çalışma Grubu

Adı Soyadı E-Posta Telefon Numarası Ünvan Görev
Aysel ASIL 177 / 315 10 82 Şube Müdürü Grub Sorumlusu
Asiye Şahin 112 Mühendis Mühendis
Ekrem Uzman 168 / 315 10 82 Şube Müdürü Bimer Sorumlusu
Gülsen ÖZBEY 176 Mühendis Mühendis
Güzide Ebru ALTUNCU 123 Mühendis Mühendis
Kemal Yasin ZABUN 138 Veteriner Hekim Veteriner Hekim
Nazime DEMİR 143 Mühendis Mühendis
Sevda TERCAN 123 Mühendis Mühendis

İdari ve Sosyal İşler Çalışma Grubu

Adı Soyadı E-Posta Telefon Numarası Ünvan Görev
Erbay GÖÇMEN 137 / 344 73 59 Mühendis Grup Sorumlusu
Abdullah AKÇAKOCA 195 Memur Memur
Ahmet AYDEMİR 154 - 155 Daimi İşçi Nöbetçi Memur (Koruma Güvenlik Görevlisi)
Ahmet YILMAZ 113 Ambar Memuru Evrak Kayıt
Ahmet Ülkümen Seyhan 154 - 155 Daimi İşçi Nöbetçi Memur (Koruma Güvenlik Görevlisi)
Ali BEKER 154 - 155 Daimi İşçi Nöbetçi Memur (Koruma Güvenlik Görevlisi)
Aynur SARIKULAK 149 Mühendis Mühendis
Bahar YAZICI 180 Teknisyen Kreş Sorumlusu
Bülent SAĞDIÇ 165 Daimi İşçi Şoför
Bülent SOLAKOĞLU 165 Bahçıvan Şoför
Dilek SELÇUK 400 - 401 Memur Sekreter
Ece ASLANBAŞ GÜLENCİ 302 Memur Sekreter
Emel KARAGÜMÜŞ 115 Daimi İşçi Büro ve Evrak - EBYS Sorumlusu
Emre ÖZDEMİR 302 Matbaacı Sekreter
Emre SUNAL 171 Teknisyen Bakım - Onarım
Emre YILMAZ 114 Daimi İşçi Büro ve Evrak
Erol DOLANBAY 165 Daimi İşçi Şoför
Emre TEKİNBAŞ 162 Kat Görevlisi Çay Ocağı
Fatih AKYEL 165 Daimi İşçi Şoför
Ferhat ÖZBAŞ - Mühendis Mühendis
Hakan SERBES 126 Tekniker Tekniker
Hamdi BAYSAL 0 - 100 - 101 Daimi İşçi Santral Görevlisi
Hanife YILMAZ 341 Kat Görevlisi Çay Ocağı
Hıdır AYDIN 253 Daimi İşçi Aşçı
İsmail ERİŞMİŞ 114 Daimi İşçi Büro ve Evrak
Kemal ÜNLÜ 126 Mühendis Mühendis
Kübra AKIN 303 Memur Başkanlık Makamı
Mehmet AKTAŞ 555 Bilgisayar İşletmeni Telefon Hat İşlemleri
Mesut ALTAY 165 Daimi İşçi Şoför
Mine KARTAL 180 Teknisyen Kreş Öğretmeni
Murat AKBUDAK 500 Tekniker Lojman - Servis İşlemleri
Mualla ÜNALDI 163 Kat Görevlisi Çay Ocağı
Murat ÖZCAN 165 Daimi İşçi Şoför
Ömer Faruk ÇAPAR 122 Mühendis Mühendis
Nevin ŞEKER 257 Kat Görevlisi Çay Ocağı
Nilüfer AKSOY 162 Kat Görevlisi Çay Ocağı
Önder ÖKSÜZ 139 Teknisyen Kreş Muhasebesi
Özgür AZMAZ - Matbaacı -
Özgür EKEN 195 Memur İç Evrak Dağıtım
Savaş USLU 165 Daimi İşçi Şoför
Serdar BİNGÖL 154 - 155 Daimi İşçi Nöbetçi Memur (Koruma Güvenlik Görevlisi)
Serhat TEKİN 164 - 165 Daimi İşçi Şoförler Birim Amiri
Şahin DUMLU 303 Daimi İşçi Sekreter - Şoför
Şermin ÜNVERDİ 341 Kat Görevlisi Çay Ocağı
Şerzan BÜLBÜL 154 - 155 Daimi İşçi Nöbetçi Memur (Koruma Güvenlik Görevlisi)
Tuğba YILDIRIM 303 Kontrol Memuru Sekreter
Şükran KENT 163 Kat Görevlisi Çay Ocağı
Uğur DEMİREL - Tekniker -
Yüksel AYAN 165 Daimi İşçi Şoför
Zafer CELEP 154 - 155 Daimi İşçi Nöbetçi Memur (Koruma Güvenlik Görevlisi)
Zeynep KORKMAZ 341 Kat Görevlisi Çay Ocağı

İnsan Kaynakları Çalışma Grubu

Adı Soyadı E-Posta Telefon Numarası Ünvan Görev
Rifat TİRYAKİ 131 Tekniker Grup Sorumlusu
Pembe BARAN 505 Şef İşçi Maaş Puantajları
Cevriye BİLGİ 133 Matbaacı Özlük İşlemleri Memuru
Firdevs SEVİL 132 / 133 Programcı Mevzuat ve Özlük İşlemleri
Hasan ÇETİNKAYA 132 Tekniker Görevlendirme Olurları, Staj İşlemleri
Hatice ARIKAN 133 Daimi İşçi Başkanlık İzin İşlemleri
Hatice ÖZALP 132 Uzman Timer İzin İşlemleri
Hülya YALÇIN 116 Ekonomist Görev Yollukları
Metin PAKELGİL - Daimi İşçi Personel Dosya - Arşiv
Murat AYVAZ - Mühendis -
Necip ERDEM 116 Veri Hazırlama ve Kontrol İşletmeni Mutemet
Ömer AYAZ 116 Memur Görev Yollukları
Selahattin DAL 186 Mühendis Koordinasyon ve İç Kontrol
Ülkü BİLGİÇ 133 Daimi İşçi İşçi Özlük İşleri

Mali İşler ve Bütçe Çalışma Grubu

Adı Soyadı E-Posta Telefon Numarası Ünvan Görev
Salih OKUŞ 135 / 130 - 343 92 36 Mühendis Grup Sorumlusu Vekili
Abdülkadir GÜNEY 118 Matbaacı Taşınır Kayıt Yetkilisi
Arzu ÖCALAN 135 - 343 92 36 Mühendis Performans Programı
Bekir KAMIŞ 185 Tekniker Satın Alma Görevlisi
Cangir KOÇAK 185 Memur Satın Alma Görevlisi
Enver Burhan YILDIZ - Şube Müdürü -
Eylem DAĞARSLAN 192 Veteriner Hekim Bütçe Koordinasyon
Hakan ÖZTÜRK 187 Tekniker Satın Alma Görevlisi
Eylem GÜLERMETİN 194 Mühendis Bütçe Koordinasyon
Hüseyin YILMAZ 183 Bilgisayar İşletmeni Bİrim Arşiv Sorumlusu - Satın Alma Görevlisi
Kubilay BOZKURT - Memur -
Nezahat İPEK GÜLEÇ 193 Mühendis Bütçe Koordinasyon
Safinaz BOZDOĞAN 135 - 343 92 36 Mühendis Bütçe Koordinasyon
Sevil ÇOLAK DAL 191 Mühendis Mühendis
Sevilay ÖZDAĞ 188 Daimi İşçi Taşınır Kayıt Yetkilisi

Baskı ve Dağıtım Çalışma Grubu (I Nolu Matbaa)

Adı Soyadı E-Posta Telefon Numarası Ünvan Görev
Muhsin KARADAŞ 200 Matbaacı Grup Sorumlusu
Orhan GÜNEY 127 Daimi İşçi I No.lu Matbaa Şefi
Ahmet KİBAROĞLU 128 Matbaacı Mücellit
Aziz ERDOĞAN - Matbaacı -
Bülent ŞAHİNER 310 Daimi İşçi Büro Görevlisi
Ecevit POLAT 313 Tekniker Abone ve Dağıtım Görevlisi
Emre AYDEMİR 300 - 301 Matbaacı Sekreter
Faruk ALPTEKİN 128 Daimi İşçi Kalıpçı
Hikmet USLU - Matbaacı -
İsmail ARSLAN 128 Daimi İşçi Ofset Operatörü
Murat TOKAT 128 Matbaacı Mücellit
Mustafa ODABAŞ 109 Bilgisayar İşletmeni Bilgisayar İşletmeni
Sadullah GEDİK 129 Daimi İşçi Montajcı
Tuncay GÜNAYDIN 128 Matbaacı Mücellit
Tuncay ÖZDEVECİ - Tekniker Tekniker
Üzeyir KURSANLIOĞLU - Teknisyen -
Yahya KAPLAN 311 Matbaacı Büro Görevlisi
Yılmaz EKİNCİ 129 Matbaacı Mücellit

Baskı ve Dağıtım Çalışma Grubu (II Nolu Matbaa)

Adı Soyadı E-Posta Telefon Numarası Ünvan Görev
Ahmet ÇİDAM 2368 - 286 80 41 Matbaacı II No.lu Matbaa Şefi
Ahmet ŞAHİN 2365 Daimi İşçi Kırımcı
Ali İbrahim ERGİN 2366 Matbaacı Mücellit
Birol GINIK 2366 Matbaacı Mücellit
Efgan KILIÇ 2371 Daimi İşçi Ofset Operatörü
Halil YAMAN 2372 Daimi İşçi Ambalajcı
Halis TAKER 2366 Matbaacı Mücellit
Hüseyin VARNALI 2366 Matbaacı Mücellit
Mehmet SESLİ 2372 Daimi İşçi Bıçakçı
Necmettin AYDIN 2372 Daimi İşçi Kapakçı
Nihat AY 2372 Daimi İşçi Matbaacı
Rıza Orhan KAYA 2367 Daimi İşçi Şoför
Sait ÇOŞGUN 2372 Daimi İşçi Ambalajcı
Salih NUGAY 2367 Matbaacı Mücellit
Sefer YILMAZ 2365 Daimi İşçi Kırımcı
Şafak ŞENOL 2371 Daimi İşçi Ofset Operatörü
Tarık KARADAŞ 2367 Matbaacı Mücellit

Haber ve Basılı Yayınlar Çalışma Grubu

Adı Soyadı E-Posta Telefon Numarası Ünvan Görev
Sema ÖZAY 270 Tekniker Grup Sorumlusu
Ayşe Gül ULUCAN ŞAHİN 267 Fotoğrafçı Muhabir
Ayşegül SİVRİKAYA 343 Redaktör Muhabir - Redaktör
Berrin İÇMELİ KORUCU 264 Dekoratör Grafiker
Bircan ACAR 266 Uzman Muhabir
Canan YALÇİN SEVER 274 Tekniker Muhabir - Editör
Ercan AKSOY 268 Uzman Muhabir
Fatih COŞKUN 111 Fotoğrafçı Fotoğrafçı - Web Admin
Hilal DOĞAN 239 Uzman Yapımcı - Muhabir
Hülya OMRAK 272 Tekniker Muhabir
Hüsamettin KURT - Tekniker Editör
Mehmet OĞUZ - Uzman -
Müge ÇEVİK 275 Uzman Muhabir
Neslihan AKTAŞ 269 Tekniker Muhabir
Osman YAZICI 262 Uzman Editör
Satı SEZDİRMEZ 342 Uzman Editör
Şükrü AYGÜN 333 Grafiker Muhabir - Web Admin

Kütüphane ve Arşiv Çalışma Grubu

Adı Soyadı E-Posta Telefon Numarası Ünvan Görev
Mustafa PAMUK 119 / 219 - 327 60 32 Şube Müdürü Grup Sorumlusu
Ayhan AŞIK 170 Şube Müdürü Şube Müdürü
Ayşe AÇAR 121 Mühendis Kütüphane Görevlisi
Çağrı OVAYURT 305 Mühendis Mühendis
Filiz ARAS 120 Grafiker Grafiker
Hakan ADIYAMAN 312 Daimi İşçi Büro Görevlisi
Kamil KENDİR 120 Kameraman Görüntülü Arşiv Görevlisi
Mehmet Cihangir ŞAHİNKOÇ 217 Tekniker Tekniker
Merve YEŞİL 121 Tekniker Kütüphane Görevlisi
Sevda BULUT 121 Daimi İşçi Daimi İşçi
Tuğba TEKBAŞ - Tekniker -
Vahide TÜRKASLAN 121 Matbaacı -
Yakup ERGÜL 166 Matbaacı Büro Görevlisi
Yasemin ÇEVİK 306 Mühendis AGRİS Görevlisi

Medya ve İçerik Çalışma Grubu

Adı Soyadı E-Posta Telefon Numarası Ünvan Görev
Halil VAROL 318 - 344 88 52 Uzman Grup Sorumlusu
Aydan AKTAN 331 Mühendis Şef (G.)
Aynur YILDIZ AYDINLI 260 Uzman Spiker
Ayşe SEZER 323 Uzman Yönetmen
Bekir KOCA - Uzman -
Emine Esra AĞAOĞLU - Uzman Senarist
Ercüment Arda UZUN 354 Mühendis Mühendis
Esra BİLGİÇ TÜRK - Uzman -
Ferdane KOÇAK KÖŞÜŞ 259 Tekniker Yönetmen
Gönül ÜNAL 317 Uzman Senarist
Hakan KEPENEK 316 Uzman Senarist
Kadriye İLERİSOY 322 Uzman Yönetmen
Nigar POLAT GÜNDOĞAN 258 Uzman Spiker
Özlem BARUT 321 Uzman Yönetmen
Rahime Alev ÇAMUR 326 Tekniker Tekniker
Semiha BATMAZ SALCI 327 Spiker Yönetmen
Tarkan BİÇER 332 Veteriner Hekim Veteriner Hekim
Tuğrul KABACIOĞLU 314 Uzman Senarist
Ülfü DEMİRAĞ 225 Uzman Yönetmen
Yeliz YILMAZ 261 Uzman Spiker

Tanıtım Çalışma Grubu

Adı Soyadı E-Posta Telefon Numarası Ünvan Görev
Murat ŞEKER 280 Mühendis Grup Sorumlusu
Ayşegül ADIYAMAN 300 - 301 Mütercim Mütercim
Cihan COŞKUN 298 Mühendis Mühendis
Efrahim Tuncay KESKİN 308 Veteriner Hekim Koordinasyon
Emine Nazan ERYİĞİT 296 Mühendis Mühendis
Feride DAL 285 Dekoratör Dekoratör
Fiğan YALÇIN 288 Uzman Yönetmen
Funda ÖZGÜN BİÇER 292 Uzman Yönetmen
Hatice KESKİN 297 Mühendis Koordinasyon
Meryem ÖRÜNÇ 291 Sosyolog Gözlemci
Mustafa ORHAN 222 Teknisyen Etkinlik Görevlisi
Nazan OKKUŞÇU - Tekniker -
Nejla KUZU 284 Veri Hazırlama ve Kontrol İşletmeni Büro Görevlisi
Serhan KAYMAK 287 Uzman Stüdyo Yönetmeni
Soner İMAMOĞLU 305 Mühendis Mühendis
Şule KÖKEY 294 Mühendis Tanıtım - Koordinasyon
Türkşan KARATEKİN 293 Uzman Editör
Yasemin ŞAHİN 282 Teknisyen Büro Görevlisi
Yelda YENAL ŞAHİN 289 Uzman Uzman
Yusuf GÜNGÖR 304 Mühendis Mühendis

Tasarım ve Teknik Çalışma Grubu

Adı Soyadı E-Posta Telefon Numarası Ünvan Görev
Fatih UÇAR 240 Uzman Grup Sorumlusu
Ali METİN - Şube Müdürü -
Adalet TUNCEL 247 Tekniker Kurgucu
Altay TÜRÜNG 241 Tekniker Kameraman
Ayşe Gamze COŞKUN 249 Memur Kurgucu
Aytek BASİ 237 Memur Kameraman
Caner TOPGÜMÜŞ 241 Tekniker Tekniker
Ebru IŞIK 336 Uzman Grafiker
Ekrem ALACAPUNAR 224 Memur Kameraman
Fatih AKREN 211 Tekniker Teknik Yönetmen
Fatih Sıtkı YONAR 240 Uzman Grafik - Animasyon
Filiz ERYILMAZ 347 Grafiker Grafiker
Furkan UĞUR 208 Mühendis Programcı
Güneş AKIN - Uzman -
Hasan Ejder TAZEOĞLU 237 Kameraman Kameraman
Havva AKCAN 335 Grafiker Grafiker
Haydar ÇİÇEKÇİ 207 Programcı Programcı
İbrahim BAĞCI 210 Fotoğrafçı Fotoğrafçı
İlker ANİL 203 Uzman Kurgucu
İsmail ŞAHİN 214 Uzman Teknik Yönetmen
Lütfiye POLAT 252 Uzman Kurgucu
Mahmut AYDOĞAN - Grafiker -
Mehmet ATALAY - Kameraman Grafiker
Mehmet OSMANLI 206 Uzman Animasyon
Merve ŞAHİN 345 Teknisyen Grafiker
Mesut YURTÖREN 213 Ekonomist Teknik Yönetmen
Mustafa COŞKUN 237 Kameraman Kameraman
Nadir EVİRGEN 205 Tekniker Kurgucu
Nuray KİNSİZ 340 Grafiker Grafiker
Oğuz OĞHAN 243 Memur Kameraman
Özlem ÜNAL SAVAŞ 334 Grafiker Grafiker
Sadık ATMACA 248 Tekniker Kurgucu
Sevcan BOSTANCI 251 Uzman Kurgucu
Şengül AKGÜN 337 Daimi İşçi Grafiker
Tolga URUN 243 Tekniker Kameraman
Turabi KORKMAZ 237 Teknisyen Kameraman
Tülay YONAR 252 Matbaacı Grafiker
Ümit YILDIRIM 241 Kameraman Kameraman
Volkan TAŞAN 212 Teknisyen Teknik Yönetmen

Tarımsal İletişim Merkezi

Adı Soyadı E-Posta Telefon Numarası Ünvan Görev
Yusuf ERDOĞDU 258 88 30 Şube Müdürü Şube Müdürü
İrfan SAKA 258 87 93 Tekniker TİMER
Mehmet Salih DÜNDAR 258 88 53 Mühendis TİMER
''