T.C. Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı

BAKANLIĞIMIZIN GENÇ PERSONELİ VE SAYIN BAKANIMIZ PROF. DR. VAHİT KİRİŞCİ BEYİN DANIŞMANLARI, GENEL MÜDÜRÜMÜZ ADEM DİNÇ İLE BİR ARAYA GELDİ

Yayın Tarihi : 23.09.2022

      ​Sayın Bakanımız Prof. Dr. Vahit KİRİŞCİ Beyin Danışmanlarından Sn. Prof. Dr. Selahattin ÇINAR, Sn. Zeliha SÖNMEZ, Sn. Ejder ORUÇ ve Sn. Cihad ULUS Personel Genel Müdürlüğümüzde genç personel ile bir araya geldiler.

      Prof.Dr. Selahattin ÇINAR genç personele "iş hayatınızda hepinize başarılar diliyorum, her birinizin görevlerinde daha iyi yerlere geleceğine inanıyorum. Liyakat çerçevesinde kendinizi yetiştirmenizi tavsiye ediyorum hayırlı uğurlu olsun" dedi.

      Ardından genç personelimize Sn. Zeliha SÖNMEZ hanımefendi  "Sosyal ve iş hayatınızda felsefenizin doğruluk ve dürüstlük üzerine olmasını sağlayın. İnanıyorum ki Bakanlığımız ve Devletimiz için güzel ve hayırlı işler yapacaksınız. Tekrardan hayırlı uğurlu olsun dedi.

      Zeliha Sönmez hanımefendinin ardından Bakan Danışmanınız Sn. Cihad ULUS personele  "Bildiğiniz üzere Sayın Bakanımız Vahit KİRİŞCİ bey memuriyet hayatına ilk olarak Bakanlığımızda başlamıştır. Bu sebeple Sayın Bakanımız görev yapan genç personelimize değer vermektedir. Sizlerin gelişimi için her türlü projeye ve çalışmaya destek olacağız. Her birinize görevlerinizde başarılar diliyorum" dedi.

      Sn. Ejder ORUÇ Bey "Sizler Bakanlığımızın en genç en kıymetli personelisiniz. Her biriniz kariyer ve liyakat çerçevesinde gelecekte Bakanlığımızı temsil edeceksiniz. Devlet memurluğunun görev ve sorumluluklarının bilincinde olarak, Devletimiz için bağlılık ve sadakatle görev yapacağınıza yürekten inanıyorum. Çalışmayı bir ibadet gibi görerek bu sorumluluk bilincini unutmayın. Görevlerinizin hayırlara vesile olmasını diliyorum" dedi.

      Personel Genel Müdürümüz Adem DİNÇ "Öncelikle Bakan Danışmanlarımıza nazik ziyaretleri için teşekkür ediyor hoş geldiniz diyorum. Bakanlığımızın en genç personeli olarak hepinize görevlerinizde başarılar diler, hayırlara vesile olmasını dilerim. Sizlerin yetişmesi için elimizden geldiğince olanak oluşturmaya çalışacağız. Sizler Tarım ve Orman Bakanlığı ailesinin bir parçası ve geleceğisiniz. Kariyer ve liyakat çerçevesinde sorumluluklarımızı bilerek Bakanlığımız için verimli ve faydalı çalışmalar yapacağınıza yürekten inanıyorum" dedi.

       Personel Genel Müdürümüz Adem DİNÇ'in konuşmasının ardından Bakan Danışmanlarımız tek tek personelle tanıştıktan sonra; personele çiçek ve Personel Genel Müdürlüğümüzce hazırlanan Yönetici El Kitabı'nı takdim ettiler. Son olarak Bakan Danışmanlarımız, Personel Genel Müdürümüz ve genç personelimizle hatıra fotoğrafı çekildi.