T.C. Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı

GENEL MÜDÜRÜMÜZ ADEM DİNÇ PERSONEL GENEL MÜDÜRLÜĞÜ PERSONELİNE İNTİBAK İŞLEMLERİ EĞİTİMİ VERDİ

Yayın Tarihi : 13.10.2022

​      Personel Genel Müdürümüz Sayın Adem DİNÇ, Atatürk Konferans Salonunda Personel Genel Müdürlüğü Personeline İntibak İşlemleri eğitimi verdi. Eğitime Genel Müdür Yardımcılarımız Halim BEDİZ, Mehmet Emin GÜVEN, Daire Başkanları, Şube Müdürleri ve tüm personel katıldı.

      Genel Müdürümüz "İntibak, 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun en zor, hükümlerinde yorum gerektiren, farklı uygulamaları olan bir konusu bu yüzden hem sizlerle bir araya gelelim hem de konunun hassasiyetine vurgu yapalım istedik. Katılım sağladığınız için hepinize teşekkür ediyor, hoş geldiniz diyorum" dedi. İntibak İşlemlerinin önemine vurgu yapan Genel Müdürümüz "bizler bu konu üzerine çok çalışıp, hatayı minimize edip uygulama birliğini sağlamalıyız. Bu yüzden farklı fikir ve konularda amirlerinizle istişare etmekten, aklınıza takılan her şeyi sorup tartışmaktan çekinmeyin" diye belirtti. Ayrıca, Personel Genel Müdürlüğümüze son 2 yıldır Sayıştay sorgusu gelmediğini belirterek bunun çok gurur verici, mutluluk verici olduğunu, görev sorumluluğu ve hassasiyeti ile çalışan arkadaşlarıma müteşekkirim ifadelerini kullandı.

      Genel Müdürümüz Adem DİNÇ son olarak bu tarz eğitimlerin bundan sonra daha sık olacağını belirterek eğitime katılan tüm personele tekrar teşekkür etti.