T.C. Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı

Proje ve Yatırım Yönetimi Daire Başkanlığınca yürütülen "Proje Döngüsü Yönetimi Eğitim ve bilgilendirme toplantısı 27.08.2021 tarihi itibariyle video konferans yöntemiyle gerçekleştirildi

Yayın Tarihi : 27.8.2021

Başkanlığımız, Proje ve Yatırım Yönetimi Daire Başkanlığınca yürütülen "Proje Döngüsü Yönetimi Eğitim ve bilgilendirme toplantısı 27.08.2021 tarihi itibariyle video konferans yöntemiyle gerçekleştirildi. Ankara Kalkınma Ajansı işbirliği ile yapılan eğitim, Birim uzmanları Hilal Şıltu  ve Atilla Erdal  tarafından gerçekleştirildi. 2 gün devam eden toplantıya Tarım ve Orman Bakanlığı İl Müdür Yardımcıları, Şube Müdürleri, Bakanlık Merkez Birimlerinin temsilcileri ve Daire Başkanlığımız Birim personelleri katılım sağladı.

Proje İzleme Ve Değerlendirme Eğitiminde; Ankara Kalkınma Ajansı birim uzmanlarımız Sayın Hilal Şıltu ve Atilla Erdal; katılımcılara izleme prosedürleri, değerlendirme kriterleri, satın alma yöntemleri nelerdir değerlendirme izleme süreçlerinin aşamalarını anlatan sunumları ile katkıda bulundular. Eğitim, Webinar, soru- cevap bölümünün ardından  sonlandırıldı.