T.C. Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı

STRATEJİK YÖNETİMDE KAPASİTE GELİŞTİRME AMACIYLA “KURUMSAL PERFORMANS EĞİTİMİ” VİDEO KONFERANS YÖNTEMİYLE GERÇEKLEŞTİRİLDİ.

Yayın Tarihi : 2.11.2021

Stratejik Yönetim ve Kurumsal Performans Daire Başkanlığımızca, 26 Ekim 2021 tarihinde 81 İl Tarım ve Orman Müdürlüğüne, 27 Ekim 2021 tarihinde Hizmet Birimlerine olmak üzere iki gün video konferans yöntemiyle çevrimiçi olarak Stratejik Yönetimde Kapasite Geliştirme Amacıyla "Kurumsal Performans Eğitimi"  düzenlenmiştir.

Gerçekleştirilen Eğitim Toplantıları Daire Başkanımız Sn. İbrahim TEMİZKAN'ın açılış konuşmasıyla başlamıştır.

Toplantının 1.Oturumunda Sn. Deniz DÖNMEZ "Stratejik Yönetim ve Planlama" konusunda, Sn. Cihangir B.AKSAKAL "Sayıştay Performans Bilgisi Denetimi" konusunda, Sn.Recep AKKAN "İç Kontrol ve Risk Yönetimi" konusunda;

2.Oturumunda ise Sn. Vijdan KURNAZ "Üst Politika Belgeleri" ve "Tarım ve Orman Bakanlığı 2019-2023 Stratejik Planı" konularında, Sn. İsmail ÇATMAN "Program Bazlı Bütçeleme" konusunda, Sn. Deniz DÖNMEZ "İzleme ve Değerlendirme, Faaliyet Raporu" konusunda; sunumlarını gerçekleştirmişlerdir. Eğitim, değerlendirme bölümünün ardından  sonlandırılmıştır.