T.C. Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı

Proje Yönetimi Döngüsü Ve Proje Takip Sistemi Eğitim Toplantısı

Yayın Tarihi : 27.12.2021

Başkanlığımız tarafından "Proje Yönetimi Döngüsü Ve Proje Takip Sistemi Eğitim Toplantısı" 81 il taşra teşkilatımızın personelinin katılımıyla 19-23 Aralık 2021 tarihlerinde Antalya ilinde gerçekleşmiştir.

Toplantı, Strateji Geliştirme Başkanı Sayın Özgür Akif TEL tarafından gerçekleştirilen açılış konuşmalarında, projelerin bir çatı altında toplanması ve doğru kurgu, doğru planlama ve yönlendirme ile süreç yönetimini sağlayarak kaynakların daha etkin ve verimli kullanılması hususuna vurgu yapmıştır.

Proje Ve Yatırım Yönetimi Daire Başkanı Gökmen BATMAZ yaptığı konuşmada; eğitim sürecinin içeriğini, yerel kaynaklı ve yatırım projelerindeki geldiğimiz son durumu açıklayan konuşması takip etmiştir.

Bilgi Teknolojileri Genel Müdürlüğü, Yazılım Ve Uygulama Geliştirme Daire Başkanlığında Sayın Mahmut Akkuş Proje Yönetim Takip Sistemini tanıtıp anlatması ile başlayan eğitim katılımcıların uygulamaları ile devam etmiştir.

Program, Proje Ve Yatırım Yönetim Daire Başkanlığı Tarım Ve Orman Uzmanı Okan SEZGİN 'in katılımcılara proje yönetimi ve döngüsü eğitimi, izleme değerlendirme aşamalarını anlatan eğitim verildi.

23 Aralık 2021 perşembe günü genel değerlendirme toplantısının ardından Daire Başkanı Sayın Gökmen Batmaz'ın kapanış konuşması ve katılım belgelerinin dağıtılması ile sona erdi.