T.C. Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı

2022 YILI GENİŞLETİLMİŞ KOORDİNASYON TOPLANTISI

Yayın Tarihi : 2.3.2022
Bakanlığımız 2022 yılı genişletilmiş koordinasyon toplantısı, Başkanlığımız Koordinasyonunda, Bakan Yardımcılarımız Sayın Ayşe Ayşin IŞIKGECE, Sayın Akif ÖZKALDI ve Sayın Mehmet Hadi TUNÇ ile Birim Amirleri ve 81 İl Tarım ve Orman Müdürümüzün katılımı ile gerçekleştirildi. 

Toplantıda; Sayın Bakan Yardımcılarımız İl Müdürleri ile görüşmüş, Birim Amirlerimiz sunumlar gerçekleştirmiş ve İl Müdürlerimiz grup çalışmaları yapmıştır. 2021 yılı faaliyetlerimizin değerlendirildiği ve 2022 yılı ile ilgili hedeflerin belirlendiği toplantımızda; karşılaşılan sorunlar ve çözüm önerileri hakkında görüş alışverişinde bulunulmuştur. 

Toplantının üçüncü gününde; ilk iki günde yapılan çalışmalar ile ilgili değerlendirmelerden sonra, İl Tarım ve Orman Müdürlerimize teşekkür belgeleri, Bakanlığımıza 30 yıl ve üzerinde hizmet vermiş olan katılımcılarımıza plaket ve ödüllerinin takdimi ve anahtar performans göstergelerinin değerlendirilmesi sonucunda ön sıralarda yer alan kurum yöneticilerimize hediyelerinin verilmesi ile toplantımız sona erdi.