25.5.2018 / Gösterim Sayısı : 17180

13. Ar-Ge Çağrısı Ön Değerlendirme Sonuçları Belli Oldu.

Bakanlığımız Ar-Ge Destek Programı kapsamında 13. Proje Çağrısı başvurularından Sekretarya, Daire Başkanlıkları ve Uzmanlarca yapılan incelemeler sonucunda Değerlendirme Kurulunda görüşülmesine karar verilen projeler 04-05 Haziran 2018 tarihlerinde Genel Müdürlüğümüz Toplantı Salonunda yapılacak olan Değerlendirme Kurulu Toplantısında görüşülecektir.

Toplantıda görüşülecek projelerin sunum tarihleri, sunum sıraları ve projelerin sunulmasında kullanılacak sunum formatına aşağıda verilen linklerden ulaşılabilmektedir. Proje yürütücülerinin (geçerli mazeretleri halinde proje yardımcı araştırmacısı) söz konusu tarihlerde 10 dakikayı geçmeyecek bir sunum yapmak üzere belirtilen yerde hazır bulunmaları gerekmektedir.

Proje sunumları, programda belirtilen tarih/saat aralığında ve sunum sıra numaraları esas alınarak yapılacaktır. Bu nedenle sunum yapacak proje yürütücülerinin geri dönüşlerine ilişkin uçak/otobüs/tren vb. rezervasyonlarını yaparken belirtilen programı ve olası sarkmaları dikkate almaları sunum düzeninin bozulmaması için önemlidir.

Formatına uygun olarak hazırlanacak sunumların Değerlendirme Kurulu Toplantısı öncesinde (29.05.2018 tarihi 18:00'a kadar)  e-posta yoluyla akif.sahin@tarim.gov.tr adresine gönderilmesi gerekmektedir.

Not: Değerlendirme Kurulu Toplantısı Programında sonradan oluşabilecek yer ve/veya tarih değişiklikleri olması halinde ayrıca bildirilecektir.

Toplantı Yeri: Tarımsal Araştırmalar ve Politikalar Genel Müdürlüğü Konferans Salonu Eskişehir yolu 10. kilometre, Lodumlu/ANKARA (Bakanlık Ana Binasına yaklaşık bir km. mesafededir.)

 

''